1 2 3 4 5 6
Armatki wentylatorowe

Lenko NW490
Armatki śnieżne Lenko są przygotowane na ekstremalne warunki pogodowe i są łatwe w obsłudze. Tuba oraz łopatki wentylatora są zbudowane z materiałów kompozytowych, które w przeciwieństwie do metalowych lepiej sprawdzają się w trudnych warunkach. Aerodynamiczne zaprojektowana tuba jest odporna na zalodzenia i korozję. Lenko oddaje w ręce klientów dobry produkt, który jest gotowy do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Nazywamy to "Snow Intelligence"!

Cechy
Lenko NW490 zbudowana jest na aluminiowym podwoziu wyposażonym w trzy ocynkowane stalowe stopy lub koła, dostosowanym do pracy na stokach o różnym nachyleniu. Tuba wykonana jest z kompozytów włókna szklanego. Pierścień w którym zamontowane są dysze jest aluminiowy. Armatka może być obracana w poziomie o 360 stopni (ręcznie lub automatycznie). Podnoszenie tuby w pionie ma zakres 0-35 stopni i może być regulowane ręcznie, bądź za pomocą siłownika.
Armatka wyposażona jest w 12-łopatkowy wentylator, bezolejowy kompresor 4 kW (Atlas Copco), zespół wodny z 200 mikronowym filtrem, oraz elektryczne zawory sterujące otwieraniem i zamykaniem kolejnych rzędów dysz.
Szafa elektryczna odporna na warunki atmosferyczne jest wyposażona we wszelkie niezbędne zabezpieczenia. Wszystkie przyciski na zewnętrznym panelu są wodoodporne.

Funkcje manualne
  • Grzałki: start / stop
  • Kompresor: start / stop
  • Wentylator: start / stop
  • Oscylator: start / stop
  • Lampa zewnętrzna: włączona / wyłączona
Kontakt: ul. Kolonia 41, 25-819 Kielce; tel./fax. +48 41 346 44 22