1 2 3 4 5 6
Lenko - bezpieczeństwo śniegu


Lenko dąży do tego, aby ośrodki narciarskie mogły zaplanować swój sezon i zapewnić odpowiednią ilość śniegu dla narciarzy. W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest produkcja śniegu na początku sezonu - nawet w mało sprzyjających warunkach, a w temperaturach marginalnych (bliskich zeru). armatki Lenko potrafią robić to najlepiej. Armatki automatyczne działające w systemie potrafią same rozpocząć produkcję śniegu jak tylko warunki pogodowe na to pozwolą.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na produkcję śniegu przy użyciu armatek śnieżnych Lenko otrzymacie śnieg odpowiedniej jakości i w odpowiedniej ilości. Korzystając z systemu automatycznego będziecie to mogli zaplanować. Jest to szczególnie ważne dzisiaj - kiedy coraz bardziej popularne stają się snowparki, wymagające dużo większej ilości śniegu.

Wyprodukowany sztucznie śnieg ma wiele zalet: można np. decydować o jego jakości. śnieg dobrej jakości to nie tylko dobry początek sezonu ale również dłuższy sezon, gdyż wytrzyma on więcej wiosennego, mocnego słońca i wyższych temperatur.

Dobrze działający system naśnieżania jest fundamentem nowoczesnego ośrodka narciarskiego.
Kontakt: ul. Kolonia 41, 25-819 Kielce; tel./fax. +48 41 346 44 22